Górskie Klipy

Górskie klipy są dla każdego kto chce zatrzymać swoją górską przygodę dla siebie NA ZAWSZE!
Są w nich budowane emocje które sprawiają, że klienci wracają do nich często z łezką w oku, a wszystko dzięki wymarzonym planie górskiego szlaku,
który bywa sentymentalny i wyjątkowy jak i muzyka która jest przeze mnie starannie wybierana do tej podróży w klipie, aby mogła poruszyć największego twardziela 😉
Moją ulubioną porą są wschody i zachody słońca, zatem w miarę możliwości takie momenty chciałbym jak najczęściej realizować, choć do wszystkiego można znaleźć złoty środek i znaleźć piękne momenty nie tylko o złotych godzinach.

Tatry | Klip poślubny | Przełom Białki i Dolina Białej Wody

Classic Wedding

” Razem z Agatą i Tomkiem wybraliśmy się na Przełom Białki stworzyć niezapomnianą pamiątkę z ich sesji poślubnej – był piękny, mglisty wschód a potem kontynuowaliśmy naszą przygodą w Dolinie Białej Wody”

*Zimowe Tatry 4K

Casual Wedding

| Cel: Zachód na Kozim Wierchu 2291 m.n.p.m
Kolejnym klipem był wypad z Anią na zachód słońca na Kozi Wierch. Zimowy sceneria z mocno dopiekającym słońcem pokazała pazur, a pięknego szlaku nie było końca. Było legendarne już schronisko w Dolinie Pięciu Stawów, znów było śmigło oraz cała masa świetnych kontrastów pod postacią małych ludzików.

*Morze chmur w Tatrach o poranku

Nature Wedding

Klip ten związany nie jest z podróża człowieka, lecz podróżą chmur przez granie.
Absolutnie jedno z najbardziej niezwykłych zjawisk które w życiu widziałem, wszystko z widokiem na Kasprowy z pod przełęczy pod Giewontem, do kadru postanowiły dołączyć balony które nie mogły sobie wybrać lepszego dnia na lot nad Tatrami.
Wisienką na torcie tego klipu w mojej opinii jest muzyka przy której spadają mi kapcie i totalnie odlatuje z prędkością właśnie tych chmur.

*Szybki wypad na zachód słońca na Kasprowym Wierchu

Casual Wedding

Bardzo szybki wypad był podyktowany z tym, że Ilona zaspała na autobus który miał ją zabrać z Wrocławia do Zakopanego.
Zatem musieliśmy pędzić na zachód na Kasprowy, pogoda była bardzo dynamiczna, lecz w odpowiednim momencie pojawiła się światełko nad Czerwonymi Wierchami i właśnie w tym momencie przestał mieć znaczenie wiatr który tego dnia był dosyć mocno uciążliwy.
Obowiązkowym punktem przy powrocie musiała być Hala Gąsienicowa oraz nocne zdjęcie przy Betlejemce.

*Halny w Tatrach

Nature Wedding

Pod wpływem inspiracji książki “Halny” Remigiusza Mroza postanowiłem ugryźć temat halnego w Tatrach, ale z daleka.
Do timelapsa powstało około 2500 zdjęć, z zachodu słońca, zdjęcia nocne z Gubałówki oraz z poranka, do tego ujęcia z drona z nad Kościeliska.
Projekt ten był wymagający, ale ostatecznie satysfakcjonujący.

*Bieszczadzkim szlakiem | Połonina Wetlińska, Caryńska | 2024 |

Casual Wedding

Dzięki moim poprzednim klipom zostałem zauważony przez Kasię i zaproszony na moją pierwszą wizytę w Bieszczady.
Podczas 3 dni wybraliśmy się na jeziorka Duszatyńskie na których bywał Jan Paweł II, Połoninie Wetlińskiej, Caryńskiej oraz na szczycie Smerek.
Jako, że to był czas poza sezonem i w tygodniu spotkalismy przez te 3 dni raptem 4 osoby na szlakach, jako stały bywalec Tatr czy Beskidów byłem w kompletnym szoku.

*Lawinowa "3" w Tatrach ​

Nature Wedding

| Cel: Zachód na Kasprowym Wierchu | Bajkowa zima 2024 |
Moim pierwszym klipem ze szlaku, całkiem spontanicznym był wypad ze szlaku na Kasprowy Wierch oraz zachodu słońca właśnie na nim. Była lawinowa “3”, było TOPRowe śmigło, które tego dnia leciało pod przełęcz kondracką po zejściu lawiny, były piękne zimowe warunki do podziwiania natury, a zachód słońca wśród morza chmur świetnie podkreślił ten piękny dzień!

Casual Wedding